İmren Han Otel Restaurant

Tarifsiz Bir Lezzet Yolculuğuna Hazırmısınız?

Gönlünüzce eğlendikten sonra rahat huzurlu bir ortamda uyuyup, çiçek kokuları, kuş cıvıltıları ile uyanıp, özenle seçilmiş ve ev yapımı ürünlerle mükemmel serpme kahvaltı ile güne başlamak isteyenler için hazırız.

İmren han Hotel Ve Konakları sakız ağacı ve zeytin ağaçları ile kol kola girmiş mis kokulu yasemin, hanımeli ve melisalarının içinde, doğal serinliği, kuş sesleri ile gürültüden uzaktaki saklı cennetindeki köy kahvaltısı ile siz misafirlerimizi ağırlamak için bekliyor. Odun ateşinde pişen çeşit çeşit köy ekmekleri ile, meyve ağaçlarımızdan üretilen ev yapımı reçeller, yörenin peynir ve zeytin çeşitleri, bal-kaymak, ceviz, kuru meyve, çikolata, köy yumurtası ile kahvaltı yaparken doğa ile kucaklaşmanın keyfini yaşayacaksınız.

Alaçatı’nın baş döndürücü atmosferinde kendiniz bir cennetin ortasında bulacağınız Imren han Hotel ve konakları, beş çayı lezzetleri ile size enfes bir gün sunuyor.

Otelimiz havuzunda yüzerken, 1941’den günümüze ulaşan özel tariflerimizin tadına bakabilirsiniz. Kafemizdeki soğuk - sıcak içeceklerimizi yudumlarken, hem ruhunuzun, hem bedeninizin beslendiğini hissedeceksiniz. Açık büfe 5 çayımızın keyfi sizi günün yorgunluğundan uzaklaştırırken aynı zamanda meşhur Alaçatı gecelerine hazırlayacak. Türk mutfağından lezzet dolu geniş bir yelpazede hazırlanan birbirinden güzel yemekler ve uluslararası tatların çekiciliği bir araya gelerek sizin için hazırlanmış özel menülerimizle akşamınıza eşlik ediyor. Yeşilliklerin arasında, yıldızların altında Alaçatı’nın eşsiz atmosferinin tadını çıkarabilirsiniz.

Mutfak sanatının leziz yorumları, eşsiz dingin bir atmosferde, kusursuz servis kalitesi ile Imren han otel ve konakları’n da buluşuyor. Mutfak şefimizin hazırlamış olduğu Ege ve Akdeniz klasikleri ve dünya mutfağı ile harmanlanmış menümüzde kendi yaratıcılığını sergiliyor.

TOP