Gelenekten Geleceğe Alaçatı İmren, Alaçatı İmren, Alçatı Tarihi İmren
Alaçatı Sanat, Alaçatı Sanat Festivali, Alaçatı Sanat Aktivitte, Alaçatı Sergi

Son yıllarda yaratıcı sanatsal aktiviteler ve modern sanat icracı sanatçılar arasında Alaçatı'nın yeri bir ayrı. Özellikle ilham veren bir atmosfere sahip Alaçatı pekçok sanatçı için yaratım süreçlerinin olmazsa olmaz adresi gibi. Alaçatı sokaklarında gezerken özellikle kış aylarında ünlü bir romancıya yada dünyaca tanınmış bir heykel sanatçımıza rastlamanız çok olası. Alaçatı son dönemde ev sahipliği yaptığı pekçok sergi ve sanat söyleşileri ve atölye çalışmaları ile özellikle İzmir'li sanat severlerin uğrak adresi oldu. Alaçatı sanat haftasında gerçekleştirilen aktivite, sergi ve atölye çalışmaları

Alaçatı Yeni Yıl, Alaçatı Yılbaşı, Alaçatı New Year, Alaçatı Yenı Yıl Tatili

Her yılbaşı olduğu gibi, bu yılbaşıda Alaçatı mükemmel bir havaya, eşsiz bir atmosfere bürünüyor. Herkeste tatlı bir telaş, tüm işletmeler, bütün sokaklar yeni bir yılı karşılamak için hazırlanıyor. Tüm dünyada olduğu gibi yeni yıl, yeni heyecanlar, yeni umutlar, yeni mutluluklar ile gelmekte. Yeni bir yılı işte bu eşsiz atmosferde karşılamak isteyenler için sizlere rehber olmak isteriz.

Alaçatı'nın artık gelenekselleşen yeni yıl kutlamalarından bahsedersek ilk akla gelen şey artık markalaşan Alaçatı sokak partileri.

Alaçatı Yeme İçme Kültürü, Alaçatı Mutfağı, Alaçatı Yemekleri, Alaçatı Restaurantları

Çoğu kişi için Türkiye'nin en elit yeme içme ve gurme mekanlarını bünyesinde barındıran Alaçatı, kış aylarında çoğu mekanın kapalı olaması sebebiyle güzelim yaz aylarına oranla daha bir sessiz daha bir romantik ve daha bir gezilesi oluyor. Yaz aylarının o hınca hınç kalabalığından eser yok. Peki bu ne anlama geliyor. Size hemen bunu açıklamak isterim. Yatırım yada faaliyet amacı ürün ve hizmetlerini Alaçatı gibi parlayan bir mekanda insanlara sunmak isteyen ve kış ayları için faaliyet göstermeyen mekanlar kapalı. Onların yerine ise gerçek Alaçatı Mekanları hizmet vermekte.

TOP