Alaçatı Yeni Yıl, Alaçatı Yılbaşı, Alaçatı New Year, Alaçatı Yenı Yıl Tatili

Her yılbaşı olduğu gibi, bu yılbaşıda Alaçatı mükemmel bir havaya, eşsiz bir atmosfere bürünüyor. Herkeste tatlı bir telaş, tüm işletmeler, bütün sokaklar yeni bir yılı karşılamak için hazırlanıyor. Tüm dünyada olduğu gibi yeni yıl, yeni heyecanlar, yeni umutlar, yeni mutluluklar ile gelmekte. Yeni bir yılı işte bu eşsiz atmosferde karşılamak isteyenler için sizlere rehber olmak isteriz.

Alaçatı'nın artık gelenekselleşen yeni yıl kutlamalarından bahsedersek ilk akla gelen şey artık markalaşan Alaçatı sokak partileri. Tüm alaçatı sokakları işletmelerin düzenlediği küçük, büyük partilerle renklenmekte. Sokaklar rengarenk ışıklarlarla süslü, heryerde müzik, sokaklara taşmış kalabalıklar ve eşsiz bir eğlence. Sokak sokak, mekan mekan gezmenizde fayda var. Her işletmede sizleri farklı bir eğlence bekliyor. Ancak gecenin ilerleyen saatlerinde yeni yılı karşılamak için mutlaka Kemal Paşa Caddesinde, Alaçatı meydanında olun. Geri sayımı sevdiklerinizle birlikte tamamlayın ve yeni yıla coşkuyla girin. Bu saatten sonra tüm sokaklar ve işletmeler sabaha kadar hizmetinizde. Dilerseniz İmren Han Cafe'de soluklanıp köpüklü bir Türk kahvesi yada sıcacık gerçek bir salep içerek daha yeni yeni başlayan gece için kendinizi yenileyebilir enerjinizi tazeleyebilirsiniz. Ya da kendinizi yeni yılın bu ilk saatlerinde ödüllendirebilir ve Alaçatı Tatlıcısı İmren'in o eşsiz tatlıları ile bir lezzet şöleni yaşayabilirsiniz. Yeni yıla nasıl girerseniz öyle gidermiş. İmren Han Cafe'de huzuru, Alaçatı Tatlıcısı İmren'de mutluluğu bulacaksınız ve umarız ki tüm yılınız böyle geçecek.

Gece sona ererken sevdiklerinizle birlikte en mükemmel konaklama deneyimi Alaçatı İmren Han Otel'de sizleri bekliyor olacak. Acele etmenize gerek yok. Siz doyasıya eğlenin, sokak sokak Alaçatı'nın tadını çıkarın. Nasıl olsa Alaçatı İmren Han Otel'in sıcacık ortamında deliksiz iyi bir uykuyu hakettiniz.

Gözleriniz yavaş yavaş açılıyor, odanıza dolan güneş ışıkları yeni bir günün, yeni bir yılın, yeni umutların habercisi. Odanızın balkonu, cennetten bir köşe olan Alaçatı İmren Han Otel'in eşsiz bahçesine açılıyor. Odanızı Ege'nin rüzgarları ile doldurun. Yeni günü balkonunuzdan ve Alaçatı İmren Han Otel'in eşsiz bahçe manzarası eşliğinde derin bir nefes alarak karşılayın.

Yeni bir yıl tabiki mükellef bir kahvaltı ile başlamalı. Tüm gecenin yorgunluğu, geçmiş yılın tüm olumsuzlukları artık geride kalmalı. Bunuda ancak tarifsiz güzellikteki İmren Kahvaltısı sağlayabilir. Güne mükemmel bir başlangıç ancak mükemmel bir kahvaltı ile olur. Ekstra geleneksel ürünler ve birbirinden lezzetli bize özgü tatlarımız ile eşsiz bir kahvaltı sizleri bekliyor. Daha önce hiç tatmadığınız çok özel reçeller, macunlar, özel ekmekler, peynirler ve diğer kahvaltılıklarla unutamayacağınız bir kahvaltı yeni yılın ilk sabahında masanızda olacak.

Kahvaltı sonrası Bütün gün ve Bütün Alaçatı artık sizin. Doyasıya gezin tozun, sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirin. Eve Dönüş için dostlarınızı hediyelerle sevindirmeyi de unutmayın. Sizleri Mutlaka Alaçatı Sakızlım mağzasına bekliyoruz. Ekstra geleneksel çeşit çeşit ve çok özel reçeller, macunlar, Geleneksel Türk Kahvesi, taptaze kurabiyeler ile yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edin.

Sevdiklerinizle birlikte, mutlu, huzurlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle.

#yılbaşı #alacatiimrenhanotel #alacatiimren #imrenhanotel #imrenhankonakları #alaçatı #alaçatıotelleri #alaçatıtatil #alaçatıkonaklama #alaçatıbutikotel #alaçatısokakları #alaçatıyılbaşı #yeniyıl #yılbaşıalaçatı #yılbaşıotelleri #newyearalacati

TOP