PREV
NEXT

ALAÇATI PLAJLARI

Ege'nin eşsiz denizi, güneşi ve kumsalları.

Birbirinden Güzel Plajlarda Denizin, Güneşin ve Sınırsız Eğlencenin Tadına Varacaksınız!

Çark Plajı - Alaçatı

Çark Plajı'nın en büyük özelliği Alaçatı' ya en yakın halk plajı ve ücretsiz olması... Tam Alkoçlar Oteli ve Alaçatı Beach Resort'un arasında yer aldığı için ulaşımı çok kolay. Özellikle yumuşacık kumuyla ve sakin denizi ile mükemmel bir plaj... Konumu nedeniyle hafta sonları çok kalabalık oluyor.

Altınkum Plajı - Çeşme

Çeşme merkeze sadece on dakika uzaklıkta bulunan Altınkum plajı, 500 metre uzunluğundaki plaj 15 metre genişliğiyle tatil severlere sakin saatler sunuyor. Her yıl büyük ilgi gören plaj, adını altın rengi kumundan almaktadır. Altın sarısı kumu, masmavi denizi ile Altınkum plajında yoğun iş stresini üzerinizden atabilir, ailenizle sevdiklerinizle arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Ilıca Plajı - Çeşme

Türkiye'deki mavi bayraklı plajların başında geliyor Ilıca Plajı... Sheraton Oteli'nin hemen yanıbaşında olmasının avantajı, olağanüstü denizi ve iki km'lik kumsalı sayesinde Çeşme'nin gözbebeklerinden biri... Suyunun sıcaklığı Çeşme'deki diğer plajlara göre daha yüksek olması, herkesin yüzebilmesine imkan sağlıyor. Sabah saatlerinde Maldivler gibi sakin ve duru olan denizi, öğleden sonraları çıkan rüzgar ile adeta dans etmeye ve çalkalamaya başlıyor. Giriş ücretsiz olduğu için yazın hafta sonları çok kalabalık oluyor.

TOP